CLASS SCHEDULE

Monday

Training Camp

Brandon Price7:45 AM - 8:30 AM

Core Assets

Roberto Guzman9:00 AM - 9:45 AM

The Gun Show

Roberto Guzman6:00 PM - 7:00 PM

Tuesday

The Gun Show

Bella Russo8:30 AM - 9:30 AM

Kettlebell Flow

Bella Russo9:30 AM - 10:15 AM

Dynamic Flow Yoga

Sandy Gonzalez10:30 AM - 11:30 AM

Burn

Ivy Ledon11:30 AM - 12:15 PM

Core Assets

Roberto Guzman6:00 PM - 6:45 PM

Wednesday

Booty Blast

Amanda Ferreira8:30 AM - 9:15 AM

Metabolic Meltdown

Roberto Guzman9:30 AM - 10:15 AM

One, Two, Step!

Ivy Ledon10:30 AM - 11:30 AM

Thursday

Turkey Camp: Training Camp

Corrine Carnation9:30 AM - 10:15 AM

Friday

Limitless

Jesus Gonzalez8:30 AM - 9:15 AM

One, Two Step!

Ivy Ledon9:15 AM - 10:00 AM

Restore Yoga

Linda Pedrosa10:15 AM - 11:00 AM

Core Assets

Roberto Guzman11:15 AM - 12:00 PM

Saturday

Training Camp

Brandon Price9:30 AM - 10:15 AM

Dynamic Flow Yoga

Jessica Fisher10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

Glute Camp

Amanda Ferreira10:00 AM - 10:45 AM

Monday

Peak Power

Paula Villarraga7:00 AM - 7:45 AM

Kettlebell Flow

Jesus Gonzalez8:00 AM - 8:45 AM

Off the Hook

Cam Adams6:00 PM - 6:45 PM

Restore Yoga

Lihn Kalas7:00 PM - 8:00 PM

Tuesday

Metabolic Meltdown

Sergio Santiago7:00 AM - 7:45 AM

Burn

Ivy Ledon8:00 AM - 8:45 AM

Booty Blast

Paula Villarraga6:00 PM - 6:45 PM

Endure

Bella Russo7:00 PM - 7:45 PM

Wednesday

Peak Power

Paula Villarraga7:00 AM - 7:45 AM

Kettlebell Flow

Jesus Gonzalez8:00 AM - 8:45 AM

Off the Hook

Jorge Agustin Guzman6:00 PM - 6:45 PM

Thursday

Ham vs. Turkey Dual

Karim Baylor9:30 AM - 10:15 AM

Friday

One, Two, Step!

Talia Dooz5:15 PM - 6:00 PM

Saturday

Booty Blast

Waltrer Kemp9:15 AM - 10:00 AM

Restore Yoga

Linda Pedrosa10:15 AM - 11:15 AM

Burn

Marie Manalo11:30 AM - 12:15 PM

Sunday

Pilates: Framework

Marie Manalo11:30 AM - 12:15 PM

Monday

We Ride

Shannen Higgins6:00 AM - 6:50 AM

Endure

Bella Russo7:30 AM - 8:15 AM

Off the Hook

Cam Adams8:30 AM - 9:15 AM

We Ride

Casey Gilbert6:00 PM - 6:50 PM

Training Camp

Bella Russo6:00 PM - 6:45 PM

Restore Yoga

Andrea Mihalikova7:00 PM - 8:00 PM

HardCORE

Casey Gilbert7:00 PM - 7:30 PM

Tuesday

Core Assets

Bella Russo6:00 AM - 6:45 AM

We Ride

Shannen Higgins7:00 AM - 7:50 AM

Dynamic Flow Yoga

Andrea Mihalikova8:00 AM - 8:45 AM

Anatomy Academy: Mace

Joe Sigona9:00 AM - 9:45 AM

Dynamic Flow Yoga

Victoria Gonzalez7:00 PM - 8:00 PM

Wednesday

We Ride

Shannen Higgins6:00 AM - 6:50 AM

Endure

Crystal Varellas6:00 AM - 6:45 AM

Dynamic Flow Yoga

Andrea Mihalikova7:00 AM - 8:00 AM

Core Assets

Bella Russo9:00 AM - 9:45 AM

Peak Power

Liz Murphy12:30 PM - 1:15 PM

We Ride

Casey Gilbert6:00 PM - 6:50 PM

Peak Power

Liz Murphy6:00 PM - 6:45 PM

Thursday

Thankful Thighs: We Ride

Jessica Santiago9:00 AM - 9:50 AM

Grateful Glutes: Raise the Bar

Jessica Santiago10:00 AM - 10:45 AM

Friday

Glute Camp

Liz Murphy9:00 AM - 9:45 AM

Off the Hook

Cam Adams10:00 AM - 10:45 AM

Saturday

We Ride

Shannen Higgins8:00 AM - 8:50 AM

Raise the Barre

Marie Manalo9:00 AM - 9:45 AM

Burn

Marie Manalo10:00 AM - 10:45 AM

HardCORE

Crystal Varellas10:30 AM - 11:00 AM

Training Camp

Crystal Varellas11:00 AM - 11:45 AM

Sunday

Core Assets

Jessica Santiago9:00 AM - 9:45 AM

Burn

Jessica Santiago10:00 AM - 10:45 AM

We Ride

Jesus Gonzalez10:30 AM - 11:20 AM

Restore Yoga

Linda Pedrosa11:00 AM - 12:00 PM